Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
YENİ KATILIM
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Son günlerde kimliği belirsiz kişilerin yoğun saldırısı nedeniyle yeni giriş yapanların, katılımcılığa kabulü ile ilgili onay beklemeleri gerekmektedir. Bu işlem en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

Yazışmalığımızın güvenliği için zorunlu olan bu uygulamadan dolayı özür dilerim.

Yeni giriş yapan dostlarımızın adlarını tam açılımıyla, yazım kurallarına uygun (Türkçe harflerle) bir şekilde yazmaları rica olunur. Kimlik bilgileri yetersiz olan ve anlamsız takma adlarla giriş yapmaya çalışanların katılımcılığı onaylanmayacaktır.

Saygılarımla

tm

En son Tahsin MELAN tarafından Çrş Arl20, 2006 13:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 55
Alıntıyla Cevap Gönder
Çok haklısınız Sayın Melan. Ben bu saldırıları yarasaların alacakaranlıkta kör uçuşlarına benzetiyorum. Birileri bunların gözünü kör ediyor. Fenerlerini söndürüyor. Bunlar gerçek hayatta da bakar-kördürler. İfadesizdir yüzleri. Siteye düştüklerinde kollarından tutup atın. Size kolaylıklar diliyorum. Wink

Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 106
Alıntıyla Cevap Gönder
Bu yabancı kişilerle uğraştığınızı gördükçe ben çileden çıkıyorum. Allah size sabır versin.
Kullanıcı kimliğini gösterZ. Şakiroğlu tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Site Sorumlusu

Alıntıyla Cevap Gönder
YENİ KATILIMCI DOSTLARDAN RİCA OLUNUR:

LÜTFEN KİMLİK BİLGİLERİNİZİ YAZINIZ. YA DA EN AZINDAN ADINIZI TAM OLARAK (ANLAŞILIR BİÇİMDE) YAZINIZ.

Anlamsız adlar (adanırk, aderkme, kxesrw, grubani... gibi) ve kimliği belirsiz girişler onaylanmayacaktır.

LÜTFEN... LÜTFEN... LÜTFEN

SAYGILARIMLA
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Site Sorumlusu

Alıntıyla Cevap Gönder
Tahsin MELAN demiş ki:
YENİ KATILIMCI DOSTLARDAN RİCA OLUNUR:

LÜTFEN KİMLİK BİLGİLERİNİZİ YAZINIZ. YA DA EN AZINDAN ADINIZI TAM OLARAK (ANLAŞILIR BİÇİMDE) YAZINIZ.

Anlamsız adlar (adanırk, aderkme, kxesrw, grubani... gibi) ve kimliği belirsiz girişler onaylanmayacaktır.

LÜTFEN... LÜTFEN... LÜTFEN

SAYGILARIMLA

Kimlerle yazıştığımızı, ne derece yetkin ve ciddi olduğumuzu göstermek için lütfen doğru olarak gerekli bilgileri giriniz.

Bu işlemi yapmayanların bizleri sorgulamaya ve eleştirmeye hakky olabilir mi?

Bildiriler: 304
Alıntıyla Cevap Gönder
Türk Diline, Türk Milletine hizmetten başka amacı olmayan bir sitenin hasta ruhlu insanların saldırısıyla bu ulvi hizmetten vazgeçeceşini sananlar aptaldır.
Her giriş yaptığımda kimi zaman yabancı bir isimle ve üyelik kısmında çirkin linkler ekleyerek, kimi zaman da yerli isimlerle sözde üye olan bu hasta ruhlu adamlarla karşılaşmak beni de çok rahatsız etmeye başladı.
Yurt dışı, ya da içi farketmez bu dengesizlerin IP kayıtlarına ulaşarak yasal olarak tespitleri artık çok kolay. Üstelik yeni yasal düzenlemelerle bu işe kalkışanlar aşır bedel ödeyeceklerini de bilmeliler!
dilimiz.com bir ailedir ve bu aileyi hak etmeyenler üye olmamalıdır! Deşerli arkadaşımız Faruk Namlı beyin bu konuyla ilgili iletisine de harfiyyen katılıyorum.
Kullanıcı kimliğini gösterMetin YILMAZ tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönder
YENİ KATILIM
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2