Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
tiyatro ya da skeç
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 2
Alıntıyla Cevap Gönder
Sevgili forum sakinleri...
Sayın Tahsin Bey...
İlk önce bu siteye üye olduğum için çok mutluyum.
Sizlerden bir ricam var ve sizlerin tecrübe ve birikimlerinizden yararlanmak istiyorum.
ben Aydın'da Türkçe öğretmeniyim ve okulumda tiyatro egzersizi yapıyorum.ilköğretim okuluna uygun tiyatro ya da skeç örnekleri varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Diğer sitelerdeki klasik skeç ve tiyatrolar değil de daha yeni ve güzel oyunlar varsa iyi olur.tavsiye edebileceğiniz oyunlar varsa isimlerini söylerseniz çok sevinirim.İlköğretim derken 6,7,8.sınıfllar için.
Şimdiden teşekkür ederim.
Kullanıcı kimliğini gösterfeleksanli tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönder
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın feleksanli, öncelikle aramıza hoş geldiniz demek istiyorum. Güzel sözleriniz için teşekkür ederiz.

Yardım istediğiniz konuda kendi adıma katkıda bulunamayacağım için üzgünüm. Sanıyorum elimde olanlar (bilgisunar kanalıyla edindiklerim) sizde de vardır. Yine de isterseniz verebilirim. Yıllar var ki tiyatroyla maalesef ilgilenemiyorum.

Söz konusu tiyatro olunca duramadım ve elimdekileri sunucuya yükledim. İndirip bakabilirsiniz.

Unutmadan söylemek isterim ki bunları okumadım, inceleyemedim. Bir köşede dursun diye topladım. Sakla samanı misali... Umarım içlerinde işinize yarayan çıkar.

www.tahsinmelan.de/TIYATROeserleri.rar

Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2