Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
bu siteyi derslerde kaynak olarak kullanalım
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 408
Alıntıyla Cevap Gönder
Sevgili Sencer, hoşgeldin. Kusura bakma, artık dalgınlaşıyoruz galiba. Senin olduğunu anlayamadım. Bilgisayarım çöktüğü için de hemen cevap veremedim. Seninle yaptığımız kelime derlemelerine bu güzel sitede devam edelim. Öğrencilerime bu siteden ödevler verdim ve siteye üye olmalarını söyledim. belki senin orada internet oratmını kullanan çok öğrenci olmayabilir ama bizim okulda einde internet olan oldukça öğrenci var. Bu siteden ödev konuları verdim. Bazılarının üye olduğunu da görüyorum. Üye olmayanlar da giriyorlar ve ödevlerini hazırlıyorlar, derste sunum yapıyorlar. Onlara dil şuuru vermek için bu yöntem daha uygun... Benim her şeyi hazır vermem yerine, onların araştırıp bulması daha güzel oluyor. Sen de okuldaki internet bağlantısıyla bunu yapabilirsin. Biz, karagöz sunumlarını derste izledik ve tartışmaya açtık, çok verimli oldu. Daha yazacaklarım var ama şimdilik bu kadar olsun, ayrıca seni Kayseri'ye beklediğimi de bilmeni isterim.
Hayırlı Ramazanlar...
Kullanıcı kimliğini gösterS.Burhanettin AKBAŞ tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret etMSNM
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 8
Alıntıyla Cevap Gönder
Hoş bulduk, hocam. Aynı fikirleri paylaşıyorum ama okuldaki internet bağlantısından bize bir fayda yok. Ben de siteden yüklemeler yapıyorum dizüstü bilgisayarıma... Bu arada bakanlığın verdiği dizüstü bilgisayarı aldık da... Laughing Sınıflarda çocuklarla paylaşıyorum. Gayet verimli oluyor. Karagöz gösterisine bayıldılar. Tekrar tekrar izliyorlar. Bayram öncesi sizdeyim inşallah... Hoşçakalın.

Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2