Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
ANINDA FİLM İZLEYELİM Mİ?
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
Aşağıda vereceğim bağlantıyı tıkladığınızda film izleme olanağına sahip olacaksınız.

Bu filmler belirli sürelerde değişmektedir. Bilgisunar üzerinden film izlemek isteyenlerin hoşlanacağı bir uygulama.

İyi seyirler.

FİLM İZLEYELİM

NOT: Win. Media P. kendiliğinden devreye geçecektir. Tüm bilgisayarlarda sistem içinde olan bu sunu programı eğer sisteminizde çalışmıyorsa izlemeniz zor.

En son Tahsin MELAN tarafından Cmt Ekm14, 2006 17:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi.

Bildiriler: 109
Alıntıyla Cevap Gönder
Sinemada seyretmiştim. Sayenizde tekrar seyredebileceğim. Çok teşekkürler.
Kullanıcı kimliğini gösterİ. Özsoy tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 32
Alıntıyla Cevap Gönder
Allah razı olsun. Telefonda konuştuğumuzda tereddüt ettiğinizi, yasal olmadığını söylemiştiniz. Yine söylüyorum gönlünüz rahat olsun bunun korsanlıkla ilgisi yoktur. Benim şartlarım uysa esasını seyrederdim. Bildiğiniz gibi yasakladılar. Burada seyredeceğim ama emeğe saygı adına esas DVD'sini de bulduğumda alacağım.

Eminim herkes benim gibi düşünüyordur.

Filmin sahipleri de mutlaka anlayış göstereceklerdir. Üstelik kopyalamıyoruz.
Kullanıcı kimliğini gösterSalih Yalcin tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 104
Alıntıyla Cevap Gönder
Ben de sinemada seyrettim. Bir kerede burda seyredeceğim. Bunu korsanlık olarak düşünmüyorum. Hocam içiniz rahat olsun. Kopyalamıyoruz, satmıyoruz. Keşke tüm korsanlar bizim gibi olsa.

Çok da güzel bir yöntem uygulamışsınız. Tebrikler.
Kullanıcı kimliğini gösterH. Ergenç tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 101
Alıntıyla Cevap Gönder
Şu andaki film "İSTANBUL KANATLARIMIN ALTINDA" gerçekten çok güzel bir uygulama. Hemen ve sorunsuz seyretmek mümkün. Teşekkürler hocam.
Kullanıcı kimliğini gösterS.Ekrem tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 104
Alıntıyla Cevap Gönder
Güzel bir film. Tavsiye ederim.
Kullanıcı kimliğini gösterH. Ergenç tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Site Sorumlusu

Alıntıyla Cevap Gönder
Şu anda "KURTLAR VADİSİ IRAK" filmini izleyebilirsiniz.
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
SİZDEN RİCAM TÜRKÇE'YE SAHİP ÇIKALIM
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 5
Alıntıyla Cevap Gönder
Sizden ricam şu olacak ki güzel arı türkçemize hepimiz sahip çıkalım.

Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 165
Alıntıyla Cevap Gönder
İzlemekte sorun yaşıyorum...Açtığımda şu ikaz ile karşı karşıya kalıyorum." Bir ağ hatası oluştuğundan, Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Sunucu kullanılabilir olmayabilir. Ağa bağlı olduğunuzdan ve proxy ayarlarınızın doğru olduğundan emin olun." Bu konuda yeteri bilgim olmadığı için başarılı olamadım.Ama diğer filmleri player den izliyorum.Yardımlarınızı esirgemiyeceğinizi ümit ediyorum.
Saygılarımla...

Alıntıyla Cevap Gönder
Sorun sunucuda.

Daha sonra tekrar kontrol edelim. Eğer uygulama kaldırıldıysa bizim de bu bölümü silmemiz gerekir.

Bildiriler: 165
Alıntıyla Cevap Gönder
Sayın değerli ve kıymetli hocam Tahsin MELAN ;Vermiş olduğunuz aydınlatıcı bilgi için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla...

Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2