Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
KARAOĞLAN'ı Kaybettik
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
.........................................................................................

Türk siyaset tarihine, dürüstlüğü ve saygınlığıyla damgasını vuran; Kıbrıs Barış Harekatı nedeniyle halkın onu "Karaoğlan" adıyla gönüllerine nakşettiği Sayın Bülent Ecevit aramızdan ayrılmıştır. Kendisine Allah'tan rahmet dilerken sevenlerine ve milletimize baş sağlığı diliyorum.

Yarab! Onun gibi dürüst siyaset adamlarını bizlerden esirgeme. Fikirler, görüşler ayrı ayrı olabilir; görüşlerdeki farklılık siyaseti doğurabilir. Ama bunlar herkes için geçerli olan dürüstlüğe engel değildir.

Allah'ın rahmeti için duacıyım.
Kullanıcı kimliğini gösterTahsin MELAN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 79
Alıntıyla Cevap Gönder
Allah rahmet eylesin, keşke onun Türkiye için çok güzel şeyler yaptığı zamanlarda yaşabilseydim...
Kullanıcı kimliğini gösterElif Karakoç tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
ECEVİT
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 2333
Alıntıyla Cevap Gönder
Ardından anılacak biri de Ecevit`ti.
Onu çok arayacağız, o da çekilip gitti.
Tanrı kalanlarına esenlik, sağlık versin.
Merhûma tek sözüm var: Allah rahmet eylesin!

Huzurunda saygıyla eğilirim.

Bildiriler: 549
Alıntıyla Cevap Gönder
Duygu ve düşüncelerinizi paylaşıyorum, Tanrı bu onat kulunu bağrına bassın. Kişisel görüşüm şudur ki; Karaoğlan'ın ölümü, özdilimiz ve koşuk yazınımız açısından da büyük bir yitik olmuştur. Hepimizin başı sağ olsun.

En son bensay tarafından Sal Ekm23, 2007 15:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.

Bildiriler: 35
Alıntıyla Cevap Gönder
Allah rahmet eylesin. İyi çalışmalar.
Esen kalın.
Kullanıcı kimliğini gösteryargıç tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
BÜYÜK BİR KAYIP...
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 165
Alıntıyla Cevap Gönder
Allah Rahmet Eylesin.Doğrusunu söylemek gerekirse,ölümüne sevindim.Sağlık problemleri ile yaklaşık 8 yıldır ve özellikle son 5 aydır neler çektiğini hepimiz biliyoruz.Ben kurtuldu diyorum.Çok geç defnedilmesine üzüldüm.Türkiye için çok büyük bir kayıp...Kişiliğini-dürüst-açık sözlülüğünü ve yaptığı hizmetleri asla kimse inkar etmemeli...
Merakla defnedileceği yeri bekliyordum.Çünkü ona verilecek değerin bir ölçüsü olarak beklenti de idim.Çok şükür... Hak etmiş olduğu-ona laik mevkiye,yapılan bir değişiklik ile; Devlet Mezarlığına Defnedileceğine çok sevindim.Mekanı-toprağı cennet olsun...Türk Milletinin-hepimizin başı sağolsun...Keşke; bütün Başbakanlık yapacaklar, enaz onun kadar olabilse...
Saygılarımla...

Bildiriler: 101
Alıntıyla Cevap Gönder
Allah'ın rahmeti üstüne olsun. Ülke için çok didindi. İnşallah birileri ondan ders alacaktır.
Kullanıcı kimliğini gösterS.Ekrem tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönder
Rahmetli ecevit
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 304
Alıntıyla Cevap Gönder
Koalisyon Hükümeti Başbakanı olarak Kıbrıs Barış Harekatını büyük bir kararlılıkla başlatan rahmetli Ecevit; bugün büyük bir çoğunlukla hükümet olduğu halde yaşanan sayısız acı ve gözyaşı sonrası tezkere çıkaran ve en son da kendi topraklarımız içerisinde 12 askerimizin şehit, 16 askerimizin yaralı ve 8 askerimizinde kaybolduğu bölücü saldırıya rağmen bekleyenlerle kıyaslandığında bir kahramandır.
Kullanıcı kimliğini gösterMetin YILMAZ tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönder
KARAOĞLAN'ı Kaybettik
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2