Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
ÖNEMLİ BİR DUYURU
Site Sorumlusu

Bildiriler: 100
Alıntıyla Cevap Gönder
Bilindiği gibi sayfalarımızda zaman zaman teknik aksaklıklar yaşanmaktadır. Tüm çabalara rağmen sistem gereğince çalışmıyor ve hatalar çıkıyor. Bu nedenle yeni bir sunucu ile yaptığım anlaşma gereği sayfalarımızı taşıyorum. Önümüzdeki günlerde yeni sunucunuzdan yararlanmaya başlayacağız. Bu geçiş sırasında beklenmeyen bir sorun çıkar ve sayfalar geçici olarak açılmazsa lütfen endişe etmeyiniz. Tüm veriler yedeklenmiştir. Bunca emeğin boşa gitmemesi için gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bu konuda desteğini esirgemeyen, tüm teknik çalışmaları yürüten değerli dostumuz Sayın Hasan Aydın'a tüm gönül dostlarımız adına teşekkür ederim.

Sonsuz saygılarımla

Tahsin MELAN

Bildiriler: 100
Alıntıyla Cevap Gönder
Dostlar, uzun zamandır ayrıyız. Bu süre içerisinde büyük bir uğraş içerisindeydik. Sunucu değişikliği oldu. Bu taşınma sırasında maalesef başka teknik sorunlarla da karşılaştık. Değerli dostumuz Sayın Hasan Aydın tüm gayretleriyle sorunları çözmeye çalışmıştır. Emekleri için tüm katılımcılar adına tekrar teşekkür etmek istiyorum. Buna rağmen hâlâ bazı yorumlarda harfler hatalı (ı,ğ,ç,ş) görülmektedir. Zamanla buna da bir çözüm bulmayı umarak anlayışınızı, istemeden sayfaları kapatmak zorunda kaldığımız için de affınızı diliyorum.

Sayfaların tam olarak devreye girdiğini toplu bildiri yazarak da duyuracağım. Bundan sonra sistemin tüm uygulamalarının normal çalışacağını umuyoruz.

Lütfen gördüğünüz ve göreceğiniz aksaklıkları bildiriniz.

Saygılarımla
Kullanıcı kimliğini gösterTahMel tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderE-mek gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
Şükür Kavuşturana...
Türk Dili Sevdalısı

Bildiriler: 289
Alıntıyla Cevap Gönder
Arkadaşlar,

Günaydınlar... Şükür kavuşturana... Emeği geçenlere teşekkürler... Kaldığımız yerden devam!

Bildiriler: 28
Alıntıyla Cevap Gönder
Uzun bir süre sonra merhabalar,

İlk olarak yazışmalığa giremediğim ve ilgilenemediğim süreler için affınıza sığınıyorum.

Uzun bir aradan sonra aranıza tekrar dönmekle ne kadar mutlu olduğumu da bilmenizi isterim.

İşimiz bilgisayar olunca gelir gelmez hemen sisteme ve sistemdeki sorunlara el atmak istedim. Tahsin Bey ile beraber bir çalışma yapmaya başladık ve daha önceleri yurt dışında bir firmada bulunan sitemizi yurt içinde bir firmaya taşımaya karar verdik. Gerek alan adımızı gerekse sitemizi yurt içinde bir firmaya taşıdık. Maalesef bu taşıma işlemini hatasız bitirebildiğimizi söyleyemiyorum.

Tahsin Beyin de belirttiği gibi bazı mesajlarda (ı,ğ,ç,ş) harflerinde sıkıntılar yaşamaktayız. İnşallah en kısa zamanda, hâlâ çözüm aradığım bu sıkıntıyı da çözeriz ve yazışmalığımız hak etmiş olduğu güzelliğe tamamen kavuşmuş olur.

Herkese sabrından ve anlayışından dolayı canı gönülden teşekkür ediyorum.

Yeni yerimiz hepimize hayırlı olsun…

Saygılarımla.
Kullanıcı kimliğini gösterHasan AYDIN tarafından gönderilen tüm bildirileri bulÖzel bildiri gönderKullanıcının web sitesini ziyaret et
ÖNEMLİ BİR DUYURU
Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2