Ana Sayfa
DİLİMİZİ KORUYALIM, ONA SAHİP ÇIKALIM
TÜRK DİLİ SEVDALILARININ BULUŞMA YERİ
Cevap Gönder
BİLGİSAYARDA FOTOKOPİ ÇEKMEK
Site Sorumlusu

Bildiriler: 1514
Alıntıyla Cevap Gönder
BİLGİSAYARINIZDA KISA YOLDAN FOTOKOPİ ÇEKMEK İSTİYORSUNUZ, AMA NASIL?

Değerli dostlarım, yine küçük bir program paylaşmak istiyorum. Pek çok kişinin arayıp bulmadığı bir program olduğuna inanıyorum. Eğer bir yazıcınız ve bir tarayıcınız (scanner) varsa işte size fotokopi çekme olanağı sağlayacak bir program. Aşağıda bağlantısını vereceğim küçük programı indiriniz ve bilgisayarınıza yükleyiniz. 1,1MB büyüklüğünde küçük bir şey. Kendi sunucuma yüklediğim için endişe duymanıza gerek yok.

http://tahsinmelan.com/fotokopiTM.rar

Programı kurarken yazıcınızın ve tarayıcınızın açık konumda olmasına dikkat ediniz. Eğer ilk yüklemede hemen tarayıcıyı görmezse hemen endişeye kapılmayın. Bilgisayarınızı kapatıp yeniden açın. Eğer bu iki aletiniz normal devredeyse kesinlikle bu program istenilen sonucu verecektir.

Program küçük olmasına karşın çok güzel ve kullanımı da çok basit. Işık ayarı, kopya sayısı belirleme ve resim kopya özelliği (giri çekim, siyah- beyaz, renkli) kolayca ayarlanabiliyor.

Umarım işinize yarayacaktır. İndirince özelden yazıp rar açarsözü (şifre) istemenizi rica ediyorum.

Güle güle kullanmanız dileklerimle

Tahsin MELAN

Bildiriler: 2333
Alıntıyla Cevap Gönder
Abi senin gadanı alsın koca alem. Eline sağlık, iyiki varsın bu alemde! En azından kendi payıma düşünsem yeter!

Selamlar

Bu yazışma ortamında yeni konular açamazsınız
Bu yazışma ortamında bildirilere cevap veremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri değiştiremezsiniz
Bu yazışma ortamında bildirileri silemezsiniz
Bu yazışma ortamında anketlerde oy kullanamazsınız
Tüm saatler GMT +2 Saat  
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)  

Cevap Gönder  
Yeni Sayfa 2